Kalite Yönetim belgeleri kolayca yönetin

Kalite Yönetimi, Otomotiv, tıbbi teknoloji, havacılık, ilaç ve gıda üretimi gibi endüstrilerde ve ayrıca tıbbi uygulamalarda, hastanelerde ve bakım tesislerinde uzun süredir zorunlu olmuştur. Ancak diğer sektörlerde de giderek daha fazla şirket gönüllü olarak kalite yönetimine güveniyor, çünkü bu belirleyici bir rekabet avantajı sağlayabilir.

Bununla birlikte kalite yönetimi, özellikle DIN EN ISO 9001’e göre sertifikalandırılmasını istiyorsanız, birçok dokümantasyon zorunluluğunu da içerir. Bir belge yönetim sistemi, bu yükümlülüklerin yerine getirilmesinde çeşitli işlevleriyle sizi destekler ve birçok belgenin izini kaybetmemenizi sağlar.

Kalite Yönetiminde DocuWare işinizi kolaylaştırır

DocuWare Forms ile Düzeltici Önleyici Faaliyet (DÖF) formları uyarlayın

Kesin, yapılandırılmış bilgi toplamak, temel süreçleriniz için çok önemlidir. Verimli çalışmak için kağıt formlardaki okunaksız el yazılarına, hiçbir zaman düzgün çalışmayan PDF’lere ve hataya daha açık manuel veri giriş sürecine veda edin.

Modern web formları ile veri alımını basitleştirir, geliştirir ve hızlandırırsınız. Formlar, herhangi bir cihazdaki herkes tarafından anında kullanılabilir ve ekibinizdeki bilgi akışını otomatikleştirmek için kullanabileceğiniz yapılandırılmış veriler sağlar.

Kalite Yönetim - DÖF

DocuWare Forms ile herhangi bir programlama çabası olmadan esnek web tabanlı formlar oluşturabilirsiniz. Kesin ve güvenli bilgi yakalama için metin alanları, onay kutuları, açılır menüler, takvim girişleri, dosya yüklemeleri ve çok daha fazlasını kullanın. Hangi alanların zorunlu olduğuna karar verin. İşiniz bittiğinde, sistem tarafından oluşturulan url’yi kopyalayın ve dünya çapında istediğiniz kişiyle paylaşın. Tüm formlar güvenlidir ve mobil cihazlar için otomatik olarak optimize edilmiştir.

Konumlandırma, etiketleme ve çok daha fazlası üzerinde tasarım kontrolüne sahipsiniz – tümü uygun Drag’n’Drop arayüzü aracılığıyla. Ne programlama ne de BT desteği gerekli değildir.

Kalite Yönetim ve Doküman Yönetim Yazılımı ‘DocuWare’ ile kusursuz Elektronik Belge Yönetimi

EBYS – Elektronik Belge Yönetim Sistemi avantajları

 • Baskı maliyetlerinin ve kağıt tüketiminin azaltılması
 • Zaman tasarrufu, belge aramanın hızlandırılması
 • Birçok maliyetin azaltılması (örneğin, malzemeler veya fiziksel arşivler için)
 • Şirket içindeki bilgi akışının iyileştirilmesi
 • Risklerin azaltılması (örneğin kayıp belgeler veya dosyalar nedeniyle)
 • Verimliliği artırın
 • E-posta sistemlerinin yükten kurtulması
 • Yetkili kişiler için uygun erişim yönetimi de dahil olmak üzere belgelerin daha kolay dağıtılması
 • Zaman ve mekanda sınırsız erişim (sahada veya home office’te çalışanlar için pratik)
 • Yasal olarak güvenli veri depolama (GDPR’ye göre de) ve arşivleme
 • Uyumluluk gereksinimlerine otomatik uyumluluk (Compliance)

30 günlük ücretsiz deneme sürenizi bugün başlatın

  DocuWare Dijital Arşiv Elektronik Belge Yönetim Sistemi